Mitsubishi Electric Klima Yetkili Servisi

 Mitsubishi Electric Klima
 • Yetkili Servis Hizmeti

  Mitsubishi klima sisteminizin devam eden servis taleplerinizi profesyonel hizmet anlayışımız ile karşılıyoruz.  Üniteniz bozulduysa, teknisyenlerimiz sisteminizi tekrar çalışır duruma getirmesi için bizden bilgi alın. Hızlı servis için bugün bizi arayın.

 • Bakım ve Onarım

  Elit Klima Servisi, Mitsubishi klima ünitenizi verimli bir şekilde çalışmaya devam ettirmek ve olası arızaları önlemek için bakım sözleşmeleri paketi sunar. Sizde bakım hizmetlerimizden faydalanmak ve hemen şimdi servis almak için bugün bizimle iletişime geçin!

 • Yeni Kurulumlar

  İhtiyacınız olan ürün belirlendikten sonra binanızın gereksinimine ve bütçenize uygun olarak profesyonelce kurulum yeri belirlenir ve montaj işlemi gerçekleştirilir. Ücretsiz keşif için bizi arayın.

 • Garantiler

  Mitsubishi, tüm yeni kurulumlarda 5 yıla kadar garanti sunar. Yeni sistem satın almak ya da eski sisteminizi yenilemek hiç bu kadar kolay olmadı.

Nerede çalışıyoruz

Adalar Klima Servisi – Ataşehir Klima Servisi – Beykoz Klima Servisi – Çekmeköy Klima Servisi – Kadıköy Klima Servisi – Kartal Klima Servisi – Maltepe Klima Servisi – Pendik Klima Servisi – Sancaktepe Klima Servisi – Sultanbeyli Klima Servisi – Şile Klima Servisi – Tuzla Klima Servisi – Ümraniye Klima Servisi – Üsküdar Klima Servisi

Tecrübeli teknisyenler tarafından oluşan bir ekip  ile tanılama yapmak veya dost ekibimizin önerilerini almak için buraya tıklayın.

Mitsubishi Electric Hakkında

100. yıl dönümümüze doğru ilerlerken, şirket genelinde odak noktamız oldukça açık – teknolojimizi topluma katkıda bulunacak şekilde uygulamak ve dünya genelinde yaşam kalitesini arttırmak. Yeniliklerle daha aydınlık bir gelecek yaratmak ve daha sürdürülebilir bir dünya sağlamak için çalışıyoruz. Bu amaca ulaşmak ve dünya çevresinin daha iyi hale gelmesine yardım etmek için, geniş çaplı ürün, servis ve ticari faaliyetlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Dünya genelinde öncü, yeşil bir şirket olmak bizim geleceğimiz. Aynı zamanda daha yeşil bir gelecek yaratmanın anahtarı.

Mitsubishi Electric Grup’un tamamı kendi Kurumsal Misyonu ve Yedi Ana Prensibiyle yönetilir ve kendi Kurumsal ilkelerinden ilham alır. Bu prensipler, tüm dünyadaki çalışanlarımızı ortak bir felsefi yapıya bağlar ve daha yeşil bir gelecek vizyonumuzu gerçekleştirmek için bizleri birleştirir.