Mitsubishi Klima Bakım Servisi

Mitsubishi Klima Bakım Servisi – Yetkili Servis – Profesyonel Hizmet

İstanbul’un yazları sıcak ve nemlidir. Çalışanlarınıza, müşterilerinize ve evde ki konforunuza, hatta sağlığınıza dikkat etmekle yükümlüsünüz. Klima cihazınız gerektiği gibi çalışmadığında, hızlı ve etkili onarım için güvenebileceğiniz bir ada ihtiyacınız olacaktır. Elit Klima Servisi, yılların tecrübesiyle, İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu Yakasında tanınmış güvenilir ve uzman ekibimiz ile, ticari klima cihazınızı onarmanıza yardımcı olmak için burada.

Bugün randevu için bize ulaşın!

Soğutma/Isıtma İhtiyaçları Klima Tamiratı
İşinizde veya eviniz de beklenmedik bir sıcaklık dalgası yüzünden rahatsız mı oluyorsunuz ? Klima cihazınız doğru çalışmadığı için olabilir mi?

Ticari ve Bireysel klimanızın bakıma muhtaç olabileceğine dair bazı ortak işaretler vardır. Sizde aşağıda belirtilen işaretleri yaşıyorsanız bizi arayın:

Mitsubishi Klima Bakımı

Donmuş kompresör
Açıklanamayan sızıntılar
Dış hava sıcaklıklarına ayak uyduramama
Havalandırma kanallarından sıcak hava
Elektrik faturalarında ani artış
Sabit başlangıç ​​ve durma
Tesisinizdeki sıcaklık değişimi
Garip sesler
Bu sorunları fark ediyorsanız, tamir/bakım randevusu için Elit Klima Servisini hemen 0212 466 34 65 numaralı telefondan arayınız. Hızlı müdahele ile sorunu hızlı bir şekilde çözümleyelim.

Güvenilir Uzmanlardan Güvenilir Onarım

Elit Klima Servisini klima sistemlerinizin tamiratı için çağırdığınızda, alacağınız servisten emin olabilirsiniz. İşin de uzman ve  sertifikalı yüksek teknisyenlerimiz, sorununuzu ilk seferinde düzelterek tam işlevsel bir sistemle ilerleyebilmenizi garantilerler. Ekibimiz, sisteminizi yeniden çalıştırmak için hızlı bir şekilde çalışır, böylece müşterileriniz ve çalışanlarınız daha rahat bir ortamda yüksek performans verebilir. Sisteminizin analizi yapıldıktan sonra ekstra bir fiyat sürprizi ile karşılaşmazsınız.

Elit Klima Servisi, saat 08: 00-19: 00 saatleri arasında cumartesi günü dahil hizmet sunmak için hazır bekliyor. Bu saatler dışında bir sorununuz varsa, acil hizmetler için haftada 7 gün günde 24 saat size hizmet için buradayız. Arızalanmaları önlemeye yardımcı olmak için rutin bakımlar da yapıyoruz, bu nedenle klima tamiratlarını alıp parçaları bozmadan önce onarabilirsiniz.

Klima bakım ve onarım ihtiyaçlarınızı karşılamak için Elit Klima Servisi ile temasa geçin.

İşiniz İçin Klima Bakımı
Şirketinizdeki klimanın en az sorunla tüm yaz boyunca çalışmasını istiyorsanız, yıllık bakım yapılması şarttır. Bakım sırasında bir teknisyen ünitenizi temiz ve verimli ve güvenli bir şekilde çalıştığından emin olmak için ayarlar. Bir AC ayarıyla yalnızca bir arıza hakkında endişelenmekle kalmaz aynı zamanda aşağıdakilerden de yararlanabilirsiniz:

Daha fazla enerji tasarruflu ısıtma/soğutma
Daha düşük soğutma maliyeti
Daha tutarlı sıcaklıklar
Daha az klima onarımı
Daha uzun ömür
Daha iyi kapalı hava kalitesi
Daha güvenilir iç mekan konforu
Bakım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

Yıllardan beri Güvenilir Ticari/Bireysel İklim Değişikliği Hizmetleri veren Elit Klima Servisi İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında ki işletmelere ve bireysel müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerimiz, Elit Klima Servisi kalitesine ve profesyonel hizmetine güven duymaya devam etmektedirler. Güvenilir, verimli, profesyonel, uzman ekip ve uygun fiyata ihtiyacınız olan klima servisine ihtiyacınız olduğunda. Bu ekip Elit Klima Servisi’dir. Ticari/Bireysel klima tamir hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak veya onarım randevusu zamanlamak için bize bir mesaj atın. İşinize en iyi imajı vermenize yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

Ticari/bireysel klima servislerini zamanlamaya hazır mısınız? Bugün bizimle görüşmek için 0212 466 34 65’i arayın!

Unutmayın Klimanıza En İyi Biz Bakarız

Klima Bakım Onarım hizmetleri, klima kurulumu ve sökme işlemleri, satış öncesi keşif işlemleri, projelendirme, proje sonlandırma, vrf sistemler, klima temizliği, klima danışmanlık hizmeti.

Klima almayı düşünüyorsanız veya eskisini yenisi ile değiştirmek istiyorsanız, ister ofis için ister ev için, çoklu veya tekli klima sistemlerinde bize danışmadan karar vermeyin.

Sizde klima ile ilgili soru ve sorunlarınız da bize danışın, hem profesyonel bir ekibe kavuşmuş olun, hemde uygun fiyata en iyi hizmetlerimizden yararlanın.

— 2 Comments —

  • AirProVladan Unlike standard air filters, whole-house air purifiers can catch potential allergens down to .3 microns in size, removing up to 99.97 percent of particles from the filtered air. Cevapla
    • AirProVladan Whole-house air purifiers save you the expense of having to purchase both air purifier filters and HVAC filters. Cevapla

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *