Mitsubishi Klima Yetkili Servis

Mitsubishi Klima Yetkili Servis

Sadece Yetkili Değil Etkili Servis

Yılların verdiği tecrübe ve uzman teknisyenleri ile İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy ilçesinde profesyonel klima servis, bakım, onarım ve iklimlendirme hizmeti sunmaktadır. Bireysel/Kurumsal Klima montajı, tamir, servis ve ısıtma/soğutma dahil konut ve ticari müşteriler için çok çeşitli çözüm hizmetleri sunuyoruz. Geniş bir hizmet yelpazesi sunmanın yanı sıra mükemmel müşteri hizmeti sunmamıza da güvenebilirsiniz. İstisnai müşteri hizmetleri konusundaki taahhüdümüzü çeşitli şekillerde gösteriyoruz:

   • Müşteri Odaklı Tutum
   • Yüksek vasıflı teknisyenlerden kaliteli işçilik
   • Acil servis, 24 saat, yılda 365 gün
   • Bakım, onarım hizmetleri , Klimanız da sorunlar daha başlamadan önce önlemeyi planlıyor.

Uzman Klima Kurulum ve Onarım Teknisyenleri

Mitsubishi Yetkili Klima Servisi olarak başarımızın büyük bir bölümünü sürekli olarak mükemmel müşteri hizmeti sağlayan ustalıkla eğitilmiş teknisyenlere borçluyuz. Bizim servis teknisyenlerimiz tüm klima markalarının bakım, onarım, montaj ve tamir konusunda alanında uzman kişilerdir. Klima teknisyenleri, yıl boyu sizi rahat ettirecek sistemler tasarlama ve planlama konusunda uzman kişilerdir. Tüm çalışanlarımız yeni teknikler ve teknolojiden haberdar olmak için sürekli eğitim alır. Yetkili Klima Servisi’miz Kurumsal bir ofis binasına yeni bir Klima sistemi kurmak  (VRF veya Multi Klima) veya bir ev klima montajı, bakım ve tamir işlemleri olsun, Elit Klima Servisi’ne uzman ekip, uygun fiyat ve güvenilir hizmet almak için güvenebilirsiniz.

Güvenilir Havalandırma Onarımı

Yetkili Klima Servisi’miz Klima soğutma/ısıtma onarımlarına ihtiyacınız olduğu zaman, sizi anlıyoruz ve sorununuza müdahale sürecini başlatıyoruz. Bu nedenle servis teknisyenlerimiz her servis çağrısına derhal yanıt verirler. Normal iş saatleri dışında meydana gelen acil durum onarımı için, 24 saat hizmet vermekteyiz. İsterseniz olağan dışı soğuk Ocak ayı ya da Ağustos ayının sıcak günleri olsun size hizmet edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Klima Servisi – Klima Bakım Onarım Satış, Uzman Ekip, VIP Hizmet

Biz sadece bir klima servisi değil aynı zamanda etkili bir klima servisiyiz. Klimanız ve kendi sağlığınız için klimanızın bakımlarını yaptırmayı unutmayın.

Mitsubishi Klima Yetkili Servisi Bakırköy

Mitsubishi Klima Yetkili Servisi olarak tüm klima sistemlerine Split Klima, Salon Tipi Klimalar, Multi Sistem ve VRF sistem klimaların montaj, tamir, bakım onarım ve temizlik ve yetkili servis olarak teknik destek hizmeti veriyoruz.

HIZLI SERVİS İMKANI

Güçlü araç filomuz sayesinde İstanbul’un her semtine klima hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında aynı gün servis imkanı ile size hızlı, güler yüzlü, profesyonel ve uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz

Haftanın 7 günü 24 Saat hizmet alabileceğiniz bir klima servisi olduğumuzu unutmayın.

7/24 Servis

Servis talep etmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve sorularınıza cevap almak için +90 212 466 34 65 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Servis Hizmeti verdiğimiz bölgeler

Arnavutköy Klima Servisi – Avcılar Klima Servisi – Bağcılar Klima Servisi – Bahçelievler Klima Servisi – Bakırköy Klima Servisi – Başakşehir Klima Servisi – Bayrampaşa Klima Servisi – Beşiktaş Klima Servisi – Beylikdüzü Klima Servisi – Beyoğlu Klima Servisi -Büyükçekmece Klima Servisi – Çatalca Klima Servisi – Esenler Klima Servisi – Esenyurt Klima Servisi – Eyüp Klima Servisi – Fatih Klima Servisi – Gaziosmanpaşa Klima Servisi – Güngören Klima Servisi – Kağıthane Klima Servisi – Küçükçekmece Klima Servisi – Sarıyer Klima Servisi – Silivri Klima Servisi – Sultangazi Klima Servisi – Şişli Klima Servisi – Zeytinburnu Klima Servisi

Adalar Klima Servisi – Ataşehir Klima Servisi – Beykoz Klima Servisi – Çekmeköy Klima Servisi – Kadıköy Klima Servisi – Kartal Klima Servisi – Maltepe Klima Servisi – Pendik Klima Servisi – Sancaktepe Klima Servisi – Sultanbeyli Klima Servisi – Şile Klima Servisi – Tuzla Klima Servisi – Ümraniye Klima Servisi – Üsküdar Klima Servisi

Elit Klima Servisi’ni bütünleşmiş bir yetkili ve özel klima servisi olarak tanımlayabiliriz. Klima sistemlerinin tüm markalarına ve modellerine hizmet veriyoruz ve yeni ürün satışı konusunda da size yardımcı oluyoruz. Ticari Klima hizmetleri ve VRF Klima Servis hizmetleri dışında Multi tip Klima Sistemlerinin satış ve servisini de anahtar teslim olarak yapıyoruz. Isıtma ve soğutma giderlerinizden tasarruf etmeye başlayabilmeniz için çeşitli çözümler sunuyoruz. Artı, tüm çalışmalarımız için Mutlu Müşteri politikasını izliyoruz. Buna “Güler Yüzlü” hizmet diyoruz.

— 3 Comments —

 • AirProVladan Being uncomfortable in your own home is the last thing you need. Cevapla
  • AirProVladan We’re ready to handle all your HVAC needs, from preventive maintenance and emergency repairs, to new system recommendations and installation. Cevapla
 • AirProVladan Make an appointment with your local AirPro Expert brand! Cevapla

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *