Hızlı Klima Servisi

Aşırı sıcaklıkların size zarar verdiği gibi, klima sisteminizi aşırı çalıştırmaya zorlayabileceğini ve bunun da arızalara, hasarlara veya klima cihazınızın çalışmasını durdurmasına neden olabileceğini biliyoruz. İşte tam bu noktada Elit Klima Sistemleri devreye giriyor. Hava Konfor Çözümleri sunan Elit Klima İstanbul’da  sıcak yaz aylarında, güvenebileceğiniz hızlı, güvenilir, kaliteli klima onarımı konusunda uzman bir servistir.

Bazen klima sorunun acil bir durum veya küçük bir ikilem olup olmadığını anlamak zor olabilir; Ancak geciken hizmetin sisteminize daha büyük zarar verebileceğini kabul etmek önemlidir. Elit Klima Sistemleri, aşağıdaki hizmetleri sağlamak için bilgili ve deneyimli bir uzman ekibe, hızlı bir araç flosuna sahiptir.

    • Klima Ünitenizle İlgili Sorun Giderme, Teşhis ve Onarma Sorunları

    • Kompresörler, Bobinler ve Motorları içeren arızaları giderme / arızalı parçaları değiştirme

    • Hava Akış Problemlerini Çözmek

    • Yeni Klima Sistemi Kurulumu

    • Bakım servisi

Elit Klima Servisi İstanbul ve ilçelerinde tüm klima ihtiyacınızı karşılamak için haftanın 7 günü , ticari ve konut tipi Klima onarım , kurulum ve klima servis himetlerini uzman ekip ve uygun fiyatlarla sunmaktan gurur duymaktadır .

Klimanızın emin ellerde olduğundan şüpheniz olmasın.  Klimayı ilk kez açtıysanız ve istediğiniz kadar memnun değilseniz, Elit Klima Servisi’ne bugün bir telefon açın.